EUBOS

TYLKO W DOBRYCH APTEKACH

 

O NAS

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem na Polskę wysokiej jakości selektywnych kosmetyków i dermokosmetyków EUBOS® dla cery normalnej, suchej, bardzo suchej, dziecięcej, wrażliwej, z objawami starzenia się skóry, a także skóry atopowej, alergicznej, z łuszczycą i egzemą znanego na świecie producenta Dr. Hobein (Nachf.) GmbH, med. Hautpflege (Niemcy).

Współpracujemy z aptekami, sieciami aptek oraz hurtowniami farmaceutycznymi na terenie całego kraju. Produkty EUBOS® dostępne wyłącznie w aptekach.

Firma EUBOS® powstała w 1930 roku pod nazwą Dr. Hobein & Co. w Berlinie. Początkowo zajmowała sie produkcją lekarstw, między innymi przeciwko astmie. Dopiero w latach 50-tych firma rozpoczęła produkcję kosmetyków dermatologicznych, wprowadzając na rynek tak zwane „mydło bez mydła”. Firma rozrastała się przenosząc swoją siedzibę w okolice Bonn wprowadzając na rynek coraz to szerszy asortyment środków „poprawiających dobre samopoczucie skóry”.

Firma jest obecnie reprezentowana w ponad 25 krajach świata. Wszystkie produkty EUBOS® są dostępne wyłącznie w aptekach, gdzie otrzymacie Państwo wszelkie informacje i fachową poradę.
Po 75 latach prac badawczo-rozwojowych przy współpracy z dermatologami, produkty EUBOS® gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo swoich wyrobów. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom wykazują one udokumentowaną skuteczność kojącego działania na skórę. Dobór składników jest ciągle aktualizowany zgodnie z najnowszymi wynikami badań niezależnych instytutów dermatologicznych w Niemczech.

Dziś EUBOS® jest znany w wielu krajach świata jako czołowy kosmetyk skutecznie chroniących biosferę skóry.Wieloletnie doświadczenia, zebrane również w klinikach dermatologicznych, potwierdzają nieprzerwanie najwyższą jakość produktów.