EUBOS

TYLKO W DOBRYCH APTEKACH

 

3D Booster Przeciwzmarszczkowe serum z kwasem hialuronowym

3D Booster Przeciwzmarszczkowe serum z kwasem hialuronowym

 

Wskazania: 

Serum oparte na kompleksie wielko-, średnio- i małocząsteczkowego kwasu hialuronowego, przeznaczone do nocnej kuracji przeciwzmarszczkowej twarzy, szyi i dekoltu

 

Właściwości:

Przeciwzmarszczkowe serum 3D Booster zostało opracowane na kombinacji trzech długości łańcucha kwasu hialuronowego i kompleksu witamin. Długie łańcuchy kwasu hialuronowego tworzą na powierzchni skóry film ochronny, który intensywnie wiąże wilgoć w naskórku i zapobiega utracie wody z jej głębszych warstw. Średnie i krótkie łańcuchy kwasu hialuronowego wnikają do głębszych warstw skóry, gdzie są częścią naturalnych procesów metabolicznych, wspierających odnowę komórek oraz poprawiają jędrność i elastyczność skóry. Występująca w składzie witamina C i B3 w połączeniu z kwasem hialuronowym skutecznie wspiera produkcję kolagenu i elastyny. Długotrwale nawilża, regeneruje i ujędrnia skórę.

Regularne stosowanie 3D Boostera przyczynia się do zmniejszenia głębokości istniejących zmarszczek, zapobiega ich pogłębianiu oraz ogranicza powstawanie nowych.

Serum nie zawiera parabenów i substancji zapachowych

 

Zawiera:

Kompleks 3 różnych długości łańcuchów kwasu hialuronowego, witaminę C, witaminę B3, glicerynę, pantenol

 

Sposób użycia:

Serum aplikować codziennie wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, a następnie delikatnie wmasować omijając okolice oczu. Po zastosowaniu może wystąpić krótkotrwałe zaczerwienienie i niewielki obrzęk, będące naturalną reakcją skóry na kwas hialuronowy

 

Skład:

Aqua, Glycerin (86,5 %), Sodium Ascorbyl Phosphate, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Niacinamide, Sodium Benzoate, Arginine, Citric Acid, Carbomer, Caffeine, Phenoxyethanol, Chondrus Crispus (Carrageenan)

 

Unikać kontaktu z oczami

Testowana dermatologicznie

Dostępna tylko w aptekach

Do użytku zewnętrznego

Nr 356/ buteleczka z pipetą 30 ml